فراخوان نخستین مرحله کارآموزی مشاغل سینمایی


دوشنبه 10 مهر 1402 ساعت 15:10
کاریابی سینمایی کارآموزی سینمایی

 

به همت باشگاه فیلم سوره؛

فراخوان نخستین مرحله کارآموزی مشاغل سینمایی

فرصت ورود به سینمای حرفه ای در همه مشاغل سینمایی

نخستین مرحله کارآموزی و کاریابی سینمایی باهدف شناسایی، جذب، تربیت و توسعه نیروی انسانی مورد نیاز در مشاغل سینمایی در باشگاه فیلم سوره برگزار می‌شود.


باشگاه فیلم سوره که پیش از این، در شناسایی و توانمندسازی کارگردانان و فیلمنامه نویسان برای سینمای داستانی، نام شناخته شده‌ای شده است، در آستانه دهمین سالگرد تاسیس خود، فصل جدیدی از فعالیت هایش را آغاز کرده که در سایر مشاغل حرفه ای سینما، چهره‌های جدیدی را شناسایی و معرفی بکند.

باشگاه فیلم سوره برای چندین پروژه شامل فیلم سینمایی، فیلم کوتاه، تله‌فیلم و سریال در رشته‌های تخصصی فیلم‌برداری، صدابرداری، دستیاری کارگردان، تدوین، تولید و تدارکات، صحنه و لباس و گریم کارآموز می‌پذیرد.

کارآموزی در مشاغل سینمایی با شناسایی افراد جویای کار و مستعد از طریق مصاحبه شروع می‌شود و برگزیدگان بعد از آموزش مهارت های مورد نیاز نزد اساتید حرفه‌ای و فعال در سینمای ایران، به پروژه‌های تولید فیلم معرفی خواهند شد.

گفتنی است یک ماه ابتدایی کار در این پروژه‌ها به‌صورت کارآموزی و بدون حقوق و پس از آن دارای حقوق و دستمزد نیز خواهد بود.

پیش از این نیز در نشست خبری به مناسبت نهمین سال تاسیس این مرکز برگزار شده بود، حامد یامین پور معاون ستاد باشگاه فیلم سوره در رابطه با برگزاری این دوره کارآموزی و کاریابی به تفصیل اطلاع داده بود.
مشروح خبر نشست خبری را میتوانید اینجا بخوانید.