بازیگر «اخراجی‌ها» در تیزر فرهنگی «نیمکت»


چهارشنبه 01 مرداد 1399 ساعت 09:45

به گزارش روابط عمومی باشگاه فیلم سوره، تازه ترین تیزر فرهنگی تولیدی باشگاه فیلم سوره جلوی دوربین رفت.

تیزر فرهنگی «نیمکت» به کارگردانی محسن امانی تازه ترین محصول باشگاه فیلم سوره است که جلوی دوربین رفته و اکنون مراحل فنی را می گذراند.

این تیزر فرهنگی که با بازی ابوالفضل همراه و الینا باشنگ تولید شده و محتوایی مرتبط با عفاف و حجاب دارد، در گروه هنری کات تولید شده است. گروه هنری کات یکی از بخش های باشگاه فیلم سوره است که وظیفه ی حمایت و توانمندسازی چهره های جوان و مستعد فیلمساز را دارد.

محسن امانی پیش از این آثار کوتاهی را جلوی دوربین برده که فیلم کوتاه تقاص با موضوع مجاهدین خلق بیش از سایر آثار او دیده شده است.

سایر عوامل این تیزر فرهنگی عبارتند از: تهيه كننده : محمدجواد موحد، نويسنده و كارگردان: محسن امانی، بازيگران : ابوالفضل همراه، مهدی عبدلی، الينا باشنگ، ساريناز باقری، برنامه ريز و دستيار كارگردان : محمد باقری، مدير توليد: مرتضی كشاورز، تدوین: محسن امانی، مدير فيلمبرداری: يحيي رضايی، گریم: هادی لطفی، شهره خراسانی، جلوه های ویژه رایانه: سینا فرنگ، طراح صحنه و لباس: جواد کاظمی مطلق، ریحانه نعمت اللهی، صدا بردار: احمد صابری، تدارکات: علی یارمحمدی، مصطفی کشاورز، تولید شده در گروه هنری کات، محصول باشگاه فیلم سوره.